دانلود سریال زخم کاری دانلود سریال هم رفیق دانلود سریال ملکه گدایان
موزیانه دانلود سریال دانلود برنامه همرفیق
دانلود برنامه همرفیق

دانلود برنامه همرفیق

خرید قانونی قسمت آخر با حضور حسن ریوندی
ژانر فیلم : خانوادگی مخاطب : مناسب برای همه سنین. سال انتشار : 1399 محصول : ایران کارگردان : شهاب حسینی مدت زمان : 1 ساعت
خلاصه داستان : برنامه همرفیق شهاب حسینی دارای فضایی گفتگو محور بوده که هر قسمت با یک مهمان جدید بهمراه صمیمی‌ترین دوستش برگزار میشود و تماشاگران نیز آنان را همراهی میکنند. روایت همرفیق متفاوت است و شهاب حسینی بعنوان مجری برنامه حضور دارد که تلاش میکند در گفتگو با هنرمندان مشهور به لایه‌های درون ذهن آنان برسد.

 درباره برنامه ایرانی همرفیق

تیم سازنده این برنامه از چهره های معروف و حرفه ای سینما تشکیل شده است. برنامه ایرانی همرفیق شهاب حسینی با سبک جدید و موضوعی متفاوت وارد نمایش خانگی می شود و هر مهمان می تواند از صمیمی ‌ترین دوستانش باشد و سازندگان این برنامه قصد دارند از افرادی دعوت کنند که کمتر در برنامه‌های گفت و گو محور حضور داشته اند استفاده کنند.

بازیگران یا شرکت‌کنندگان برنامه همرفیق نامشخص بوده، اما نوید محمدزاده اولین مهمان شهاب حسینی در برنامه همرفیق خواهد بود. شهاب حسینی برنامه همرفیق را بعنوان چهارمین برنامه در مقام مجریگری بازی می کند و تاکنون در 67 تا از بهترین فیلم و سریال ها حضور داشته که 26 جایزه برایش به همراه داشت و با توجه به حضور شهاب حسینی پیش‌بینی می‌شود چهره های حرفه ای زیادی مهمان برنامه هم‌رفیق باشند.این برنامه محور هنری و اجتماعی با مهمانانی مشهور دارد. مهمان قسمت اول این برنامه نوید محمد زاده می باشد. گفته شده که برای حضور نوید محمدزاده فقط در یک قسمت مبلغ 500 میلیون تومان پرداخت شده است.

تفاوت همرفیق با سایر برنامه ها

*هر مهمان به همراه بهترین رفیق خود حاضر می شود و بخش اصلی گفت و گو درباره رفاقت و راه و رسم آن است. نکته دیگر این که سازندگان برنامه بنا ندارند با مهمان وارد چالش و مچ گیری شوند بلکه برنامه به نوعی پاسداشت آنهاست.

شاید دوست داشته باشید  دانلود فیلم ایرانی قتل عمد

تصاویری از برنامه همرفیق


2021/07/02 4,479 بازدید ۱ دیدگاه خانوادگی ، دانلود سریال

ترافیک دانلود از سایت موزیانه بصورت نیم بها می باشد

نوشته شده توسط arianvakili3@gmail.com در 29 می 2021 ارسال پاسخ

آقا اینا چرا پولی فیلم های جدید اگه رایگان نزاری او ن وخت به پای س زنگ میزنم